Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
ПОТПИШАН МЕМОРАНДУМ ЗА СОРАБОТКА PDF Печати

15.3.2023

.

.

centar-za-kreativni-industrii-memorandum-za-sorabotka-so-daniela-cvetanovska

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 21. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

9.3.2023

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 20. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

23.2.2023

 

Повеќе...
 
СООПШТЕНИЕ - ЈАВЕН ПОВИК PDF Печати

6.3.2023

Почитувани, 

Ве известуваме дека, Иницијативниот одбор за конституирање на Локалното собрание на млади во Општина Демир Хисар, а врз основа на член 17 од Законот за младинско учество и младинска политика („Службен весник на РСМ“ бр. 10/2020 и член 82 од Статутот на Општина Демир Хисар), распишува: 

ЈАВЕН ПОВИК ЗА ЛОКАЛНО СОБРАНИЕ ЗА МЛАДИ 

javen povik za lokalno sobranie - 1

 
ФИНАНСИСКА ПОМОШ ЗА ТУРЦИЈА И СИРИЈА PDF Печати

15.2.2023

.

finansiska-pomos-za-turcija-i-sirija

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 1 од 281

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер