Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
ДНЕВЕН РЕД ЗА 3-ТА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

17.12.2021

Повеќе...
 
ПО ПОВОД 5. ДЕКЕМВРИ, ОДБЕЛЕЖАН СВЕТСКИОТ ДЕН НА ВОЛОНТЕРСТВОТО PDF Печати

03.12.2021

.

odbelezan-5-dekemvri-svetski-den-na-volonterstvoto-1

.

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 2-РА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

23.11.2021

Повеќе...
 
ОДРЖАН VII. МЕМОРИЈАЛЕН ТУРНИР ВО МАЛ ФУДБАЛ, „ВАЛЕНТИН СТЕФАНОВСКИ“, 2021 PDF Печати

29.11.2021

.

sedmi-memorijalen-turnir-valentin-stefanovski-3

Повеќе...
 
ОДБЕЛЕЖАН ПАТРОНИОТ ПРАЗНИК НА СОУ „КРСТЕ ПЕТКОВ МИСИРКОВ“, ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

17.11.2021

.

patron-praznik-sou-krste-petkov-misirkov-2021-1

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 9 од 273

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер