Вести
ПОТПИШАН МЕМОРАНДУМ ЗА СОРАБОТКА PDF Печати
Вести

15.3.2023

.

.

centar-za-kreativni-industrii-memorandum-za-sorabotka-so-daniela-cvetanovska

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 21. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

9.3.2023

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 20. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

23.2.2023

 

Повеќе...
 
ФИНАНСИСКА ПОМОШ ЗА ТУРЦИЈА И СИРИЈА PDF Печати
Вести

15.2.2023

.

finansiska-pomos-za-turcija-i-sirija

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА ВОНРЕДНА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

14.2.2023

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 1 од 280

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер