Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
ДНЕВЕН РЕД ЗА 15-та СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
10.10.2022
.
Врз основа на член 53 од Деловникот за работа на Советот на Општина Демир Хисар
(Службен гласник на Општина Демир Хисар бр.3/02), се донесува:
Повеќе...
 
ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ НА НЕДЕЛА НА ДЕТЕТО PDF Печати

7.10.2022

.

detska-nedela-odbelezuvanje

Повеќе...
 
ПОТПИШАН ДОГОВОР ЗА ФИНАНСИРАЊЕ НА ПРОЕКТИ PDF Печати

3.10.2022

potpisan-dogovor-za-sorabotka-so biro-za-regionalen-razvoj

Повеќе...
 
СООПШТЕНИЕ - Одделение за урбанизам, ЗЖС и комунални дејности PDF Печати

6.10.2022

Повеќе...
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД ЕВН PDF Печати
.
logo-evn-za-na-veb
Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 8 од 284

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер