Вести
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА СРЕДБА СО ПРЕТСТАВНИЦИ ОД ПРЕСПАНСКО - ПЕЛАГОНИСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЕПАРХИЈА PDF Печати
Вести

24.6.2022

.

sredba-so-prespansko-pelagoniska-eparhija

.

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 11. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

23.6.2022

.

Повеќе...
 
26. РЕГИОНАЛНИ ПЕНЗИОНЕРСКИ СПОРТСКИ НАТПРЕВАРИ PDF Печати
Вести

16.6.2022

.

sportski-penzionerski-nastan

Повеќе...
 
ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР ГО НОСИ ПРИМАТОТ НА НАЈТРАНСПЕРЕНТНА ИНСТИТУЦИЈА PDF Печати
Вести

23.5.2022

.

najstransparentna-opstina-demir-hisar-1

Повеќе...
 
ДНЕВЕД РЕД ЗА 10-ТА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

23.5.2022

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 1 од 273

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер